Trec Mass XXL – działanie, opinie, skład

Trec Mass XXL – działanie, opinie, skład
4.4 (88.57%) 7 votes

Trec Mass XXL – działanie, opinie, skład

Trec Mass XXL to suplement, który według producenta ułatwi tobie rozbudowanie masy mieśniowej. W suplemencie znajduje się spora ilość węglowodanów i białka, czyli jest to typowa odżywka białkowo-węglowodanowa. Suplement powstał po to, by ułatwić osobom uzupełnianie niedoborów kalorii. W tym artykule zrecenzuje dla Was Trec Mass XXL, zapraszam serdecznie 😉

Z czego składa się Trec Mass XXL?

Preparat Mass XXL to typowy gainer. Formuła suplementu opiera się na dwóch podstawowych makroskładnikach(białko,tłuszcz). W suplemencie możemy znaleźć białko serwatkowe, która charakteryzuje się bogatym aminogramem. W suplemencie zawarte są również aminokwasy rozgałęzione BCAA. Najważniejszym składnikiem Trec Mass XXL są oczywiście węglowodany, dodatkowo w preparacie możemy zauważyć dużą ilość minerałów i witamin, które pomogą nam ustabilizować nasz metabolizm, jeśli mamy jakiekolwiek niedobory.

Dla kogo jest przeznaczony suplement?

Suplement jest przeznaczony dla osób chudych, które mają problem z budowaniem masy mięśniowej.  Przede wszystkim suplement przyda się osobom z szybkim metabolizmem. Oczywiście można wykorzystać go również na redukcji, po treningu. Wtedy nasz organizm potrzebuje węglowodanów, więc mała ilość preparatu nie zaszkodzi, a pomoże to naszemu organizmowi, ponieważ podamy węglowodany w formie płynnej. Nasz organizm nie będzie musiał ściągać dużo krwi z mięśni, by rozpuścić posiłek.

 

Trec Mass XXL – Dawkowanie

Suplement powinniśmy stosować w zależności od tego ile kalorii nam brakuje. Producent zaleca pierwszą porcje z rana, drugą po treningu. Najlepszym rozwiązanie będzie stosowanie suplementu 2 razy dziennie, jeśli zauważymy że waga nie rośnie należy zwiększyć dawkę preparatu.

Postaw na lepsze efekty – wybierz Mass Extreme

Lepszym odpowiednikiem dla Trec Mass XXL jest Mass Extreme. Preparat jest sprawdzony, nie powoduje żadnych skutków ubocznych i obecnie jest to najlepszy suplement na rozbudowę masy mięśniowej. Dzięki niemu możesz zbudować o wiele większa ilość masy mięśniowej w krótszym odstępie czasowym. Nasz serwis posiada recenzje Mass Extreme, jeśli chciałbyś ją przeczytać kliknij tutaj.

Przejdź do oficjalnej strony producenta Mass Extreme

najlepszy suplement na masę mięśniową

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *